Napsali o nás

Brazílie už o Češích ví. Podmanili si ji aerobikem.
Porto Alegre – Zatímco fotbalisté o účast na šampionátu v Brazílii teprve bojují a olympijské hry tu budou až za čtyři roky, Česká republika oslnila jihoamerický kontinent už tento víkend. Pavel Sirotek a Veronika Šindelářová tu totiž vyhráli mezinárodní soutěž ve sportovním aerobiku.

… více čtěte zde

////////////////////

Česká dvojice vládla také jižní Americe.
Dvojice českých reprezentantů, která před léty vzešla z talentové líhně sedlčanského studia Dvojka, ovládla jižní Ameriku.

… více čtěte zde

////////////////////

Sirotek a Šindelářová ovládli Jižní Ameriku.
V uplynulém víkendu potvrdili Pavel Sirotek a Veronika Šindelářová, reprezentanti Českého svazu aerobiku, fitness a tance FISAF, své světové kvality. Na mezinárodní taneční soutěži v Brazílii suverénně zvítězili v disciplíně sportovního aerobiku. Velké uznání mají v Evropě, nyní jim výhra vynesla uznání také zámořského kontinentu.

… více čtěte zde

////////////////////

Veronika Šindelářová a Pavel Sirotek, několikanásobní mistři Evropy a světa organizace FISAF, zvítězili v Brazílii.

… více čtěte zde

////////////////////

Brazilská taneční soutěž pozvala české reprezentanty
V zemi rytmické hudby a tance se poslední víkend v září koná mezinárodní taneční soutěž organizace LIBRAF. Soutěž bude ojedinělá účastí tanečníků z Evropy. Trojnásobní mistři světa ve sportovním aerobiku, hvězdy organizace FISAF Veronika Šindelářová a Pavel Sirotek přijali pozvání prezidenta jihoamerické organizace LIBRAF Claudia Franzena.

… více čtěte zde

////////////////////

Nejlepší burger? Už víme, kam na něj!
Zavřete oči a představte si burger s velkým B, burger v opečené, křupavé housce, burger z masa, které během krátké cesty z farmy k vám zaručeně neprošlo bodem mrazu, burger se zeleninou a dalšími ingrediencemi vybíranými v té nejlepší kvalitě tak, aby přirozeně podpořily exkluzivitu hutného uměleckého díla, které se vám dostane na talíř – pořádného, poctivého burgeru…

… více čtěte zde

////////////////////

Kam v Česku na nejlepšího burgera?
Poctivý americký burger je žádaný i v Česku. A kam zajít na ten nejlepší? V rámci festivalu americké kuchyně Taste of America proběhla soutěž o nejznámější americkou specialitu. Tady je desítka podniků, kam stojí za to se na burgera vypravit.

… více čtěte zde© 2009 - 2017 DOMYNO1 s.r.o.

Webhosting - TECHart systems